Tvorba leteckých fotiek, videa a videoprodukcia

Stará múdrosť hovorí, že raz vidieť je viac ako stokrát počuť, v tom je krása fotografie. Keď sa tieto fotky rozhýbu, vzniká príbeh. Niekedy silný a plný emócii, niekedy dych berúci svojou monumentalitou, či prostou krásou okamihu, čo už odišiel a môžme si ho pripomenúť. To je video. DroneAV Vám ponúka toto všetko, a aj kúsok viac… Pomocou dronu tvoríme fotografie a video. V našej videoprodukcii toto video zostriháme, doladíme prípadné drobné nedostatky a poskytneme vám hotové dielo.

Fotografia z UAV

Pre nás nie je podstatné či chcete len obohatiť svoj domáci archív, alebo ste veľká firma, ktorá potrebuje pútavú a kvalitnú reklamu.

Fotografie a videozáznam z rodinnej akcie, ako sú napríklad svadby dokáže pohľad „z hora“ posunúť na inú úroveň. Aj keď neposkytujeme záznam z interiéru, zábery z drona počas priebehu pod holým nebom určite zvýraznia moment tejto udalosti.

Pre podnikateľov a firmy ponúkame tvorbu pre marketingové účely, reklamné a propagačné fotografie a videa. Predovšetkým reklamné videá na sociálne siete youtube, facebook, instagram a iné.

Naša videoprodukcia ponúka tvorbu dokumentárnych filmov a videoklipov. Pre samosprávy a inštitúcie vytvoríme promo videá prírody, pamiatok, areálov obcí a miest.

Záznamy zo športových a kultúrnych akcii malého aj veľkého formátu. Akčné a adrenalínové zábery, no aj ukážky vašej činnosti dokážu spropagovať vašu organizáciu čí záujmovú aktivitu.

Pretože kvalita je pre nás prvoradá, na snímanie používame Mavic 3, najnovší dron od spoločnosti DJI. Jeho hlavná kamera Hasselblad sníma fotografie vo formáte JPG a RAW z rozlíšením 5280 × 3956, video v rozlíšení 5,1K.

V prípade že budete požadovať surový záznam v D-log, môžte byť sklamaný, pretože toto video je potrebné aspoň základne upraviť, tak ako vidno v nasledujúcej ukážke:

Samozrejme poskytujeme kompletnú postprodukciu, a potom video vyzerá asi takto:

Ďaľšie ukážky naších prác nájdete:

(Kliknite na ikonu)

Či už potrebujete zábery pre vaše komerčné využitie, reklamné účely a propagáciu, obchodnú ponuku a prezentáciu, alebo len ako príjemnú spomienku do domáceho archívu, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Logo Firmy