Riešte problémy z nadhľadu…

Vítame Vás na stránkach DroneAV. Naša firma sa špecializuje na výkon leteckých prác s UAV, ľudovo nazývaných drony, ktoré pilotujú certifikovaný piloti na základe povolenia Dopravného úradu. Vďaka zodpovednej príprave ku každému projektu a naším vysokým bezpečnostným štandardom dokážeme zabezpečiť nie len bezpečnosť počas letu, ale aj ochranu informácii našich klientov a súkromia nezúčastnených osôb.

Naším zákazníkom, či už súkromným osobám, organizáciám, alebo podnikateľským subjektom ponúkame letecký monitoring, fotografie a videá, a letecké inšpekcie v RGB spektre (viditeľnom), alebo infračervenom spektre (termografia). Z nadhľadu tak môžete kontrolovať aktuálny stav Vášho lesa či pozemku, vykonať sčítanie zvery či hospodárskych zvierat. Skontrolovať postup na stavebnom diele, alebo zmeny po záplavách. Vytvoríme pre Vás fotografie Vašich nemovitostí určených na predaj, videozáznam Vašich kultúrnych, spoločenských, alebo športových akcií. Akčné a adrenalínové scény, či zábery z netradičných uhlov. Podľa Vašej potreby vieme zdokumentovať stav ťažko prístupných miest, budov, či technického a technologického vybavenia v priemysle, energetike a komunikácii.

DJI Phantom 4 pro

V záujme čo najlepších výsledkov používame profesionálne vybavenie od lídrov na trhu v danom segmente. Z produkcie firmy DJI, ktorá pokrýva 80% trhu s UAV používame Model Phantom P4 pro pre tvorbu fotografie a videa, a model Mavic 2 Enterprise Advanced, ktorý patrí medzi najlepšie inšpekčné drony a je osadený 48MP kamerou a termokamerou s rozlíšením 640X512. Letové výkony a bezpečnostné senzory spolu s inteligentnými letovými režimami umožňujú bezpečný a efektívny výkon leteckých prác, čo v spolupráci s kvalitným optickým snímačom zaručuje optimálne výsledky či už pre Váš domáci album, alebo ako podklad pre ďalšie spracovanie alebo Vašu reklamu a prezentáciu.

Dron s termokamerou
DJI Mavic 2 Enterprise Advanced